Informace

Soubory uložené v sekci: STUDIJNÍ MATERIÁLY, jsou uloženy na vzdáleném uložišti SkyDrive, které provozuje společnost Microsoft. Ani administrátor stránek, ani společnost Microsoft nenese žádnou zodpovědnost za nečitelnost či zneužití souborů. Soubory nahrané na uloožišti SkyDrive slouží pouze ke studijním účelům v oblasti jaderné fyziky, dozimentrie, atomové fyzika a dalších oborů spojených s jadernou nebo atomovou fyzikou.

 

Jak stahovat ze SkyDrive ?

Takto označené soubory jso soubory ve formátu MS Office Word 97-2010. U novějších verzí tj. 2007-2010 může docházet k nekompatibilitám se starší verzí tj. 97-2003. Soubor se před stažením vždy otvírá ve webové verzi Wordu 2010 a poté zvolíte možnost stáhnout na pravém okraji vaší obrazovky.

Takto označené soubory jso soubory ve formátu MS Office Excel 97-2010. U novějších verzí tj. 2007-2010 může docházet k nekompatibilitám se starší verzí tj. 97-2003. Soubor se před stažením vždy otvírá ve webové verzi Excelu 2010 a poté zvolíte možnost stáhnout na pravém okraji vaší obrazovky.

Takto označené soubory jso soubory ve formátu MS Office PowerPoint 97-2010. U novějších verzí tj. 2007-2010 může docházet k nekompatibilitám se starší verzí tj. 97-2003. Soubor se před stažením vždy otvírá ve webové verzi PowerPointu 2010 a poté zvolíte možnost stáhnout na pravém okraji vaší obrazovky.

Takto označené soubory jso soubory ve formátu PDF, které se normálně otevřou v novém okně vašeho internetové prohlížeče a automaticky spustí Adobe Reader nebo jiný software pro čtení PDF dokumentů. Po zobrazení dokumentů v PDF prohlížeči jej jednoduše uložíte. Podmínkou je však mít nainstalovaný Adobe Reader nebo podobný software.

 

Yotube.com

Takto označené soubory se nacházejí v sekci TÉMATICKÁ VIDEA. Poklepání na odkaz se video otevře klasicky v prostředí Youtube.com a automaticky přehraje.

 

Pokud však máte nějaké problémy se stažením souborů či spuštěním videa, kontaktujte mě prosím a problém se pokusím co nejrychleji vyřešit. Problémy určitě nebudou nic neobvyklého jelikož služby SkyDrive testuji a proto nezaručuji 100%-ní funkčnost, nicméně funkčnost serveru Youtube.com je zaručena, alespoň po dobu uložení videa.

 

 

Diskusní téma: Informace

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.